Штори для дитячої

Практичним елементом декорування приміщення є штори. За їх допомогою створюється надзвичайно вишукана обстановка в будинку. Пошиття штор – процес дуже складний і копіткий, ось чому ми радимо довіритися нам, фахівцям цієї справи. Студія “Текстильна Майстерня” готова до вирішення непростих та неординарних завдань.

Штори в дитячу кімнату купити в Києві видасться легким заняттям. Але готовий матеріал дуже рідко задовольнити смак справжнього поціновувача прекрасного, до того ж, вибираючи штори для дитячої, потрібно враховувати багато моментів. Наприклад: штори для дівчаток кардинально відрізняються від штор у дитячу для хлопчика. Також варто враховувати вік дитини.

Затишок і комфорт у дитячій кімнаті багато в чому залежить від правильно підібраних штор. Таку можливість надаємо Вам ми, наші професіонали шиють штори у дитячу кімнату будь-яких фасонів та розмірів. При виборі дизайну Ви можете звернутися до фахівців нашої студії і вони із задоволенням допоможуть знайти цікаве рішення та втілити Ваші бажання реальністю.

Дизайн штор для дитячої це ще один дуже важливий критерій. Оскільки головною їхньою метою є захистити від сонячних променів. Закривши штори Ваша дитина відчує ніжне розсіяне світло, а при повному закритті комфортну атмосферу для сну, також це захист від сторонніх поглядів. Позитивний настрій створює колір штор. Загальний інтер’єр кімнати допоможе Вам визначитися з кольором та візерунком для штор. Для того, щоб Ваше рішення не стало головним болем, пропонуємо пройти до нас на сайт “Текстильна Майстерня” та подивитися фото дизайну штор для дитячої та оформити затишок Вашій дитині.

Гардини та фіранки ще одна складова частина кімнати. Гардини шиються з тюлів або органзи, приглушуючи світло, що пропускається, вони створюють теплу атмосферу в приміщенні. При підборі фіранок варто звернути увагу на її практичність, а саме на легке зняття, прання та прасування. У нашій студії вибір тканини та фасону для гардин та фіранок дуже великий. Ви зможете зробити свій вибір за фото, а також замовити пошиття індивідуальної моделі.

Замовити дитячі штори у Києві просто – студія “Текстильна Майстерня”, допоможе Вам зробити правильний вибір.

Викликати дизайнера або отримати консультацію можна за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram