Поради дизайнера при виборі штор

Маленькі дизайнерські хитрощі

Темні приміщення не має сенсу додатково завішувати важкими гардинами – кімната стане ще більш похмурою. Підберіть фасон, при якому фіксуються у відкритому стані, максимально відкриваючи віконний отвір.

gost 10

Вузьку кімнату врівноважують гардини з поперечними смугами.

Широку, але з низькими стелями кімнату доповнить текстиль із вертикальним малюнком. В даному випадку висота стель візуально регулюється за рахунок способу кріплення карнизів. Якщо хочете зробити стелі вище, підберіть карнизи із кріпленням до стелі.

spalnya 4

У невеликих кімнатах краще утриматися від великих декорів та драпірувань. В даному випадку простота і строгість – ваш порятунок. Хоча, замовляючи пошиття штор, не обов’язково добиватися повного аскетизму. Вишуканості та елегантності можна досягти, зробивши один яскравий акцент, наприклад, на ламбрекені. Кімната з високими стелями, хоч і невелика, стане надзвичайно затишною.

Маленькими хитрощами, що дозволяють перетворити скромний простір на розкішні та затишні апартаменти, поділяться дизайнери, створюючи разом з вами унікальний дизайн для гардин. Можливо, розміри приміщення змусять відмовитися від ефектних драпіровок, у цьому випадку варто розглянути гардини на люверсах, тобто на кільцях, що акуратно обрамляють отвори вздовж верхнього краю полотна.

Не менш привабливо і незвично виглядають варіанти з матер’яними петлями. Причому використовувати такі прийоми можна на щільних портьєрних тканинах і на легких матеріалах, що струмують.

shtora petli

Нестандартні розміри, незвичайні планування та динамічні насичені інтер’єри часто не залишають місця для традиційних гардин. Як гідна заміна ми можемо запропонувати рулонні штори або вертикальні жалюзі. Вважається, що подібні рішення комфортні для кабінетів, віталень та кухонь, але в дитячих та спальнях інтер’єр краще доповнити м’якими тканинними шторами.

avst 1

Європейські тенденції до підйомних шторів поступово захоплюють вітчизняний ринок, пропонуючи римські, французькі чи австрійські варіанти. При підйомі тканина формує горизонтальні складки, що надає інтер’єру незвичності та виразності, але не перевантажує його драпіруванням.

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram