Дитяча у морському стилі

Дитяча. Морські теми.

Дітям властиво фантазувати, вони часто вибирають собі приклад для наслідування та уособлюють себе їм. Кожен хлопчик мріє стати героєм, чи то космонавт, пожежник чи супермен. Правильний антураж створюють батьки. То чому б не зробити для свого сина кімнату у морському стилі? У такому інтер’єрі поєднуються романтика та виховання сили духу, це справжній простір для польоту фантазії, ігор та розвитку! Штори є невід’ємним атрибутом кімнати маленького моряка, можливо майбутнього капітана.

det 9

Колірне рішення – 100 відтінків синього

З раннього віку малюки знають, що синій – це колір моря, а блакитний – колір неба. Саме ці фарби у всіх своїх інтерпретаціях потрібно використовувати в оформленні дитячої для молодих моряків.

Штори на вікнах «морської» кімнати можуть нагадувати вітрила, хмари, морське узбережжя або хвилі… Важливо лише зберегти ненав’язливість, легкість та простоту – нічого зайвого, як у каюті капітана.

До речі, синій колір позитивно позначається на психологічному стані дітей, тому що дає заспокійливий, заспокійливий ефект, малюки швидко заспокоюються та розслабляються. Це є важливим фактором для всіх батьків.

Затишною та цікавою дитячу «каюту» зроблять портьєри з ламбрекеном, виконані в синьо-біло-блакитній колірній гамі з витонченим вкрапленням червоного або жовтого.

«Підняти вітрила! Віддати швартові!

Якщо Ви вирішили перетворити кімнату дитини на катер, морську яхту або крейсер, то без вітрил не обійтися. Щоб задекорувати вікна шторами-парусами, потрібно проявити трохи фантазії: наприклад, використовувати карниз як щоглу, на яку кріпиться тонке лляне полотно або сатин світлих відтінків.

Як порт’єр використовуємо більш щільну тканину, яка практично затемняє кімнату при необхідності. Це може бути однотонне або смужку полотно, обов’язково з «морської» палітри відтінків, що додасть кімнаті особливий стиль.

Роль «вітрила» зіграє справжнісінька парусинова тканина, підхоплена звичайною мотузкою, джгутом або канатом.

Мережі

Море – це не тільки подорожі, а й захоплююча рибалка. Використовуємо сітчасті тканини для оформлення вікон у дитячій! Рибальські сіті можна закріпити не тільки на вікнах, а й на стінах та меблях. Такий декор не залишить байдужим навіть дорослих, а Ваш юний капітан буде у захваті!

shtory morskie

Сітчасту тканину витончено перекидаємо через карниз і обрамляємо щільними тканинами з тієї ж палітри кольору, але більш глибокого та насиченого відтінку.

“Море” в деталях

Навіть якщо вікна декоровані класичними гардинами зі звичайними шторами, морська тематика вгадуватиметься у яскравих тематичних принтах на текстилі у вигляді зображень кораблів, риб, морських мешканців, хвиль, штурвалів та якорів.

shtory more

Яскравою деталлю в морському інтер’єрі може стати звичайна рулонна штора у велику або дрібну біло-синю смужку, причому смуги можуть розташовуватися по горизонталі, вертикалі, діагоналі або зигзагом. Часто такий малюнок називають «тільником».

Незважаючи на те, що морська тематика подобається багатьом дітям, слід поцікавитися у своєї дитини, чи хоче вона, щоб її кімната була оформлена в морському стилі. Можливо, саме Ваш малюк підкаже нові ідеї!

Чекаємо на Вас у своїй майстерні!

Задайте будь-яке питання з пошиття штор у дитячу кімнату  по телефону:

(097)88-99-600

(095)88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram