Пошиття покривал і подушок

Правильно підібраний, красивий текстиль здатний кардинально змінити простір звичайної кімнати на краще.

Важливою умовою є гармонійне поєднання тканини із загальним дизайном інтер’єру, з меблями та аксесуарами. «Текстильна майстерня» зробить індивідуальне пошиття покривал та подушок для Вашого будинку. Ми з радістю готові продемонструвати Вам найкращі приклади своїх робіт: покривала до спальні на фото, пошиття диванних подушок на замовлення у фотогалереї на нашому сайті.

Для всіх, хто прагне прикрасити свій будинок неповторними предметами інтер’єру, для кого важлива кожна деталь, ми зробимо пошиття покривал на замовлення, які нікого не залишать байдужими.

Напевно, Ви відвідали не один інтернет-магазин, але не знайшли нічого придатного. Рукоділки «Текстильної майстерні» уважно вислухають і повністю врахують кожне Ваше побажання, щоб виготовити покривало на ліжко на замовлення потрібного розміру, правильної форми та кольору, що підходить під Ваш інтер’єр. Додати спальні або вітальні додатковий затишок допоможуть декоративні подушки, м’які пледи та дизайнерські штори, пошиті на замовлення в нашій інтернет-студії з дизайну та пошиття.

Покривало для спальні може бути одностороннім та двостороннім. Ми виготовимо літнє тонке покривало або зимовий варіант із різною стібкою у вигляді ромба, квадрата або смуг. Абсолютно будь-яка Ваша фантазія щодо текстильного оформлення будинку реалізується саме у нас!

Домашній текстиль будь-якої складності – це наша робота, яку ми виконуємо із душевним теплом. Інакше не можна і неможливо!

Віддаєте перевагу класичному стилю або віддаєте данину сучасним напрямкам? Ми знайдемо правильне рішення, як прикрасити Ваш будинок за допомогою текстилю з огляду на кожне Ваше побажання. Вартість замовлення залежить від індивідуальних розмірів, вибору тканини та складності задуму, однак, щоразу наша ціна приємно дивує клієнтів. Ми із задоволенням проконсультуємо Вас з питань, пов’язаних із текстильним оформленням простору в будинку.

Чекаємо на Вас у своїй майстерні!

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram