Пошив чехлов на диваны, кресла и стулья

Багато в чому якісне наповнення стильних інтер’єрів зобов’язане текстильним чохлам: скатертям, накидкам, пледам, покривалам, чохлам для м’яких меблів та стільців.

Чохли на дивани, крісла та стільці сприяють появі концепції в дизайні приміщення.

  • Якщо ми хочемо задекорувати простір інтер’єру модного кафе, ресторану, бару або клубу, використовуємо текстильні скатертини, здійснюємо пошиття чохлів на меблі з однотипної тканини.
  • Коли необхідно оформити готельні номери, варто приділити особливу увагу індивідуальному декору кожного приміщення, не вибиваючись із загального задуму. Для цього необхідно замовити пошиття чохлів на крісло, стільці, м’яких меблів, доповнити їх комплектом штор та покривалами.
  • Для домашньої їдальні чи кухні – чохли необхідний атрибут. Ними покривають стіл, стільці, щоб їх легко зняти або замінити, коли захочеться оновити інтер’єр.
  • У вітальні та спальні чохли на м’яких меблях створюють особливий затишок, комфорт, задають загальний настрій приміщенню.

Пошиття чохлів на диван на замовлення необхідне не тільки для того, щоб захистити Ваші м’які меблі від забруднення. Основне завдання – прикрасити та перетворити інтер’єр будинку. Коли у неживому просторі з’являється текстиль у вигляді чохлів на м’яких меблях ексклюзивного пошиття, повністю змінюється концепція інтер’єру, причому без особливих фінансових витрат.

Чохли для диванів, крісел і стільців перетворюють Ваші старі меблі на дизайнерський предмет інтер’єру! Вони легко надягаються і міцно утримуються за допомогою липучок або гудзиків. Якщо чохол забруднився, його можна легко зняти, випрати і надіти назад. Це справжній порятунок у будинках з маленькими дітьми та тваринами. Створюйте красу у своєму будинку разом із нашою «Текстильною майстернею»!

Задайте будь-яке питання з пошиття чохлів для меблів за телефоном:

(097)88-99-600

(095)88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram