Японські штори

Насправді, японські штори – це панелі або екрани, обтягнуті тканиною. В інтер’єрах вони представлені у вигляді елегантних та лаконічних розсувних конструкцій, появі яких, до речі, сприяли дуже скромні за своєю площею житла японських городян. За допомогою панельних штор японці знайшли рішення щодо розмежування одного великого простору на невеликі функціональні відсіки. Надалі європейці запозичили ідею з екранними шторами та почали вішати їх на вікна. Сьогодні і у Вас з’явилася можливість замовити японські штори для прикраси свого будинку.

Конструкція

Як правило, японські штори – це абсолютно рівне полотно тканини, ширина якого не перевищує 1,5 метрів, натягнуте на практично невагомий каркас або використовується важче. При цьому може бути використана дуже легка і тонка тканина поряд із щільною та тяжчою. Таким чином, формуються панелі, які встановлюються у напрямні на стелі.

Японські штори відносяться до мінімалістського декору. У зв’язку з цим, на полотнах не повинно бути складок, бахроми, рюшів, оборочок, тасьми та інших декоративних аксесуарів.

Мабуть, японські штори на замовлення – одні з найуніверсальніших штор у будинку, які можна використовувати як віконні фіранки, міжкімнатні перегородки, зробити ширму або фальш-стінку для зонування простору. А для того, щоб оновити інтер’єр і при цьому вкласти мінімум зусиль і фінансів, потрібно лише переставити панелі місцями.

Переваги японських штор

  • Необмежений вибір тканин різноманітних фактур та кольорів
  • Простий догляд, тому що пил не накопичується на складках у зв’язку з їх відсутністю, а бруд легко очищається звичайним способом
  • Легкий монтаж та демонтаж екранів
  • Економічний варіант, коли йдеться про кількість тканини для виготовлення японських панелей-штор
  • Якщо вікна виходять на сонячну сторону, то краще варіанта, ніж японські штори, не знайти. Вони закривають всю площу вікна, розсіюють світло і чудово затінюють простір кімнати.

У японських штор є лише один недолік – особлива вимога до форми, яка одночасно є і головною «родзинкою» аксесуара. Щоб оцінити та «приміряти» до свого інтер’єру японські штори, перегляньте фото наших робіт у галереї сайту.

Вибираємо тканину

У виготовленні японських штор використовують не тільки тканину, а й натуральні природні матеріали, як, наприклад, рисовий папір, джут, солома, бамбук. Це з історичної батьківщиною штор – Японією, де екрани і перегородки спочатку несли виключно функціональне навантаження. Значно пізніше штори-екрани стали виготовляти із різних тканин. До речі, у нашій «Текстильній майстерні» Ви зможете замовити японські штори із ексклюзивних видів тканини, виготовлені за індивідуальними розмірами. Дизайн японських штор, фото яких представлені в каталозі наших робіт, поступово стає популярним в оформленні квартир та будинків у Києві. Ніхто і ніщо не обмежить Вас у виборі матеріалу, навіть якщо Ви захочете звернутися до автентичного стилю.

Трохи про стиль…

Жоден традиційний східний інтер’єр не обходиться без японських штор. Крім японської класики штори-екрани стануть окрасою інтер’єру, виконаного в стилі хай-тек або мінімалізм, де нарочито підкреслено функціональність кожного елемента у просторі. Японські штори роблять інтер’єр елегантним, розвантажуючи місце від ефекту захаращеності.

Японський стиль лише здається простим. Насправді в ньому продумано все до дрібниць, грамотно розставлені акценти, що дозволяє досягти виразної лаконічності та елегантності. Професійні майстри нашої студії потрудяться над тим, щоб Ваші японські штори, дизайн яких залишається неперевершеним, виконували свою функцію довгий час!

 

Викликати дизайнера або отримати консультацію можна за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram