Штори у вітальню

Штори у вітальні – це один із важливих елементів при створенні сприятливої ​​атмосфери в будинку. Правильно підібрані штори забезпечать Вам комфорт та домашній затишок. Кімната для гостей вважається тією ділянкою в будинку, де ми проводимо більшість свого вільного часу – зустрічаючи гостей або набираючись сил після важкого трудового дня. На нашому сайті “Текстильної Майстерні” можна переглянути фото ідеально підібраних штор, гардин у зал.

Можна постаратися знайти в магазинах або журналах штори, або гардини, які Вам подобаються, але не завжди готовий продукт підійде під Ваш смак та інтер’єр кімнати. У такому випадку ми пропонуємо скористатися нашими послугами та замовити пошиття штор, гардин, фіранок у вітальню, будь-якої складності, індивідуально під дизайн вашої зали.

Важливим моментом для штор є те, що вони повинні по дизайну поєднуватися з кімнатою. З цієї причини враховуйте колір та освітлення приміщення. При вірному підборі штор вітальня засяє світлом добра і стане затишком для душевних зустрічей. Альтернатив дизайну у цьому питанні на сьогодні – дуже багато. Фотоматеріал з даного питання є на сайті нашої студії “Текстильна Майстерня”, а виниклі питання ви завжди можете задати дизайнерам нашої студії, які прийдуть на допомогу до клієнта в будь-який час і дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.

Декілька рекомендацій. На що звернути увагу?

  • якщо Ви хочете візуально збільшити кімнату і візуально зробити її світлішою, вибирайте штори з матеріалу різного кольору
  • ля приміщення з високими стелями безперечно використовуйте штори з великим візерунком
  • “повітряність”, кімнаті додадуть легкі штори в тому випадку, якщо вона темна
  • набивні тканини зроблять приміщення “багатим” та вишуканим.

Якщо розглядати вибір колірної гами, то тут варто дотримуватися цілісного оформлення зали. Враховуючи висоту стелі, площу та освітленість кімнати. Якщо розмір вітальні великий з високими стелями, то одиночна шторка в цьому випадку недоречна, а при маленькій кімнаті дуже великі, пишні штори з важкої тканини.

Загалом варіантів на тему штори безліч, головне дотримуватися одного стилю, щоб кімната стала ще комфортнішою.

Студія пошиття штор “Текстильна Майстерня” виконає замовлення на належному рівні, адже у нас працюють професіонали, і ми дбаємо про нашу репутацію.

Викликати дизайнера або отримати консультацію можна за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram