Штори на нестандартні вікна

Якщо Ви натура творча, це виявляється у всьому. Прагнення самовираження змушує відмовитися від загальноприйнятих стандартів, привносячи у навколишній світ щось унікальне, неповторне. Природно, декор домашнього простору – це поле діяльності для невгамовного польоту фантазії та творчості. Це повною мірою стосується і оформлення шторами нестандартних вікон.

Наша «Текстильна майстерня» пропонує безліч варіантів розв’язання задачі, умовою якої є оформити незвичайні вікна штори. У каталозі нашого сайту Ви знайдете десятки фото штор на нестандартні вікна, з яких легко вибрати варіант, що сподобався, або придумати свій власний. Ми втілимо будь-яку Вашу ідею.

Штори на нестандартні вікна в заміському будинку роблять віконні отвори нетипової конфігурації естетично оформленою частиною інтер’єру. Йдеться про вікна круглої, арочної, трикутної модифікації, а так само про еркерні та мансардні отвори та мансардні. Стандартне оформлення у таких випадках не підійде. Штори для незвичайних вікон – це концептуальне рішення, дизайнерське виконання та професійне втілення. Штори нестандартних вікон у будинку нарочито підкреслюють цікаву форму, або, навпаки, приховують її від поглядів через непристойність конструкції.

Наводимо затишок під дахом або як вибрати штори для мансарди

У своїй практиці нашої майстерні доводиться стикатися з безліччю цікавих замовлень, у тому числі і пошиттям штор для прикраси мансарди. Вся краса цих конструкцій у їхній нетиповості. Кожен проект – ексклюзив. Щоб підкреслити це, на мансардах просто необхідно застосовувати текстиль як оформлення вікон.

Вікна на мансарді можуть бути абсолютно різних форм та конструкції, залежно від плану будинку та фантазії власників:

  • аркові вікна, що з’явилися в середні віки і використовуються до цього дня. Дизайн штор для мансарди з арочними вікнами потребує обрамлення розсувними портьєрами, які з’єднуються один з одним у центрі дугоподібного карнизу. Обов’язкові підхвати, щоб композиція ідеально відповідала формі вікна.
  • скошені вікна – одні з найпопулярніших видів, які використовуються в будівництві мансард. Штори на косі вікна мансарди – це фіранки, тримачем для яких є похилий карниз. За допомогою підхватів можна відрегулювати світлопроникність, а також елегантно зафіксувати портьєру за допомогою спеціального тримача в стіні.
  • трикутні вікна – рідкість, тому працювати з ними суцільне задоволення. Для їх декорування ми пропонуємо використовувати правильно драпіровану штору із щільної тканини на трубчастому карнизі по одній із верхніх сторін вікна. Штору можна зафіксувати підхватом із протилежного боку.
  • круглі вікна, мабуть, найнезвичайніші з усіх розглянутих варіантів. Правильно обіграти цю конструкцію віконного отвору допоможе ансамбль із штор із тюлем на стандартному прямому карнизі. Головною умовою є залишити більшу частину круглого вікна відчиненою, щоб щоразу при погляді милуватися незвичайністю його форми.
  • високі мансардні вікна – прийшли з так званого палацового стилю, який був дуже популярний в Європейській архітектурі 18 століття. Підкреслити статус, граціозність і величність цієї форми віконного отвору допоможе пряма і легка фіранка, за якою буде проглядатися вид з вікна, простір не втратить світло, проте в кімнаті стане дуже затишно.
  • похилі вікна. Сама конструкція цих вікон досить складна, тому її оформлення має бути ненав’язливим та простим. Як правило, це звичайні розсувні штори, зафіксовані по нижньому краю.
  • еркерні вікна – оформляються в єдину композицію, не вибиваючись із загального стилю кімнати, оскільки еркер є частиною загального простору. Ми радимо використовувати дві штори з обох боків конструкції, об’єднаної однією гардиною, доповненою ламбрекеном.

Незалежно від типу вікон, якою б складною і незвичайною була їх конструкція, «Текстильна майстерня» запропонує свій варіант їх оформлення, який стане прикрасою Вашого будинку. Як саме виглядають штори на вікна в мансарді на фото, Ви можете переглянути в каталозі наших робіт на сайті.

Викликати дизайнера або отримати консультацію можна за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram