Штори для кабінету

Кабінет у будинку чи офісі є тим самим місцем, де ніщо не повинно відволікати від розумового процесу. Вся ситуація в цій кімнаті повинна допомогти зосередитися на роботі. Але навіть при всій строгості призначення даного приміщення, його можна наділити особливим затишком, комфортом, аурою, якщо підібрати правильні штори в кабінет.

Затишна класика чи статичний мінімалізм? Вибираємо штори для офісу та кабінету

У будь-якому стилі не був оформлений кабінет, незмінним залишиться його наповнення, в якому обов’язково присутні:

✓монументальні та ґрунтовні меблі, частіше з дерева

✓підлога з дубового паркету

✓книжкові шафи

✓точкове, дуже стримане освітлення

✓штори, виконані в єдиному ансамблі з усім іншим декором

Текстиль завжди несе особливе смислове навантаження, тому дуже важливо приділити особливу увагу дизайну штор у кабінеті. Правильно підібрані штори до кабінету керівника сприяють позитивному настрою, а штори до домашнього кабінету допоможуть сконцентруватися на робочому процесі, не залишаючи «рідних» стін.

Найчастіше в оформленні кімнат для роботи використовують класичний стиль, для реалізації якого застосовують важкі тканини, що дають глибокі складки, це оксамит, парча, гобелен, а також прикраси у вигляді бахроми, ламбрекенів і гардин різних дизайнів. На сторінках інтернет каталогу нашої «Текстильної майстерні» Ви можете ознайомитися і вибрати гардини, що сподобалися, в кабінет.

Вдень важкі фіранки гармонують з гардинами, виконаними з тієї ж тканини. Зробити композицію штор легшою, допоможуть прозорі фіранки з органзи або шифону.

Як вибрати штори в кабінет директора

Ми поділимося декількома секретами, як правильно вибрати штори в кабінет керівника:

✓не варто наголошувати саме на вікнах. Необхідно врахувати загальну концепцію його оформлення, щоб текстиль служив лише доповненням та нейтральним обрамленням

✓звернути увагу на вид із вікна. У деяких випадках його можна і потрібно підкреслити за допомогою тканин

✓використовувати сторони світла, а саме схід та захід, в оформленні віконних отворів

✓необхідно врахувати, що кабінет керівника часто використовується для проведення відеоконференцій, презентацій, для чого може знадобитися відповідне затемнення

✓смак керівників-чоловіків значно відрізняється від смаків керівників жіночої статі. Цей факт не можна залишити осторонь

Бездоганний стиль

У галереї нашої «Текстильної майстерні» представлені фото вишуканих штор до кабінету керівника, про які говорять «виконані зі смаком». Особливу популярність у оформленні вікон завоювали «римські» штори. Безперечно, це зручний варіант, але тільки якщо вони доповнені традиційними добротними фіранками, не позбавленими витонченості.

Оцініть представлені в нашому каталозі штори для робочого кабінету по фото, вибирайте сподобалися, експериментуйте та фантазуйте. Наші фахівці готові реалізувати будь-який Ваш задум в оформленні робочого простору текстилем.

У кабінетах, оформлених правильним текстилем, легко працювати на результат і досягати поставленої мети.

 

Викликати дизайнера або отримати консультацію можна за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram