Римські штори

Можливо, цей витончений та практичний спосіб декорування вікон дійшов до наших днів з часів Римської імперії, через що «римські штори» і отримали свою назву. Ми не з’ясовуватимемо правдивість цієї історії, адже як показує практика, римські штори на замовлення – справжня знахідка для оформлення віконних прорізів у найрізноманітніших інтер’єрах.

Де, як і навіщо застосовують римські фіранки?

Римські фіранки однаково цікаво виглядають як у великих, і на вікнах скромніших розмірів. Сьогодні це невід’ємна частина оформлення засклених балконів, терас, зимових садів і звичайно звичайних житлових приміщень. Особливо зручно використовувати римські штори там, де потрібно закрити віконний отвір лише до рівня підвіконня. Нехитрий механізм регулювання штор по висоті виставляє зручну довжину полотна, зібравши «зайве» у вишукані складки. Римські штори замовити в інтернет-студії «Текстильна майстерня» дуже легко, просто обравши варіант, що сподобався, і зробивши пару кліків мишкою.

Коли постає питання з вибором довжини штор, саме римські штори на замовлення рятують ситуацію. Як правило, вони виконані з м’якого полотна тканини, яке міцно зафіксоване на карнизі під стелею. З їх допомогою Ви зможете не тільки змінити візуальне враження про суворий вузький віконний отвор, але й приховати непривабливий вигляд за ним.

Пошиття римських штор на замовлення в інтернет студії «Текстильна майстерня» не обходиться без додаткового декору у вигляді вишивки, декоративного рядка, мережива, тасьми та інших швейних аксесуарів. Завдяки цим нюансам наші римські штори привносять у будинок ще більший затишок, роблять інтер’єр м’яким та романтичним.

Вся справа у складках чи якими можуть бути римські штори?

Конструкція римських завіс є одним з різновидів підйомних штор, яка може бути виконана в декількох модифікаціях:

  • Класична римська штора – при підйомі гладке полотно тканини збирається в складки по горизонталі
  • Каскадна римська штора – тканина драпірована таким чином, що при підйомі полотно складається каскадом
  • Безкаркасна римська штора – тканина зібрана по центру і з боків таким чином, щоб при підйомі формувалися складки, що нагадують ламбрекен.

Будь-який дизайн сподобається Вам і стане невід’ємною частиною інтер’єру у Вашому будинку, тому що саме такий спосіб декорування вікон робить їх естетичною, стильною, зручною та функціональною частиною простору.

Для того, щоб вибрати римські штори, що підходять для Вашого будинку, перегляньте фото в каталозі наших робіт. Ми впевнені, що натхнення прийде до Вас негайно, а ми із задоволенням виконаємо Ваше замовлення будь-якої складності. Робіть свій вибір прямо зараз! Римські штори, ціна на які завжди приємно дивує, зараз замовити ще вигідніше. Вартість пошиття обговорюється індивідуально із замовником, залежно від побажань.

Переваги римських штор

Римські фіранки – це ефектні та універсальні штори, якими можна оформити вікна у будь-яких приміщеннях: від вітальні у квартирі до кабінету головного боса в офісі. Заслужена популярність легко зрозуміла, завдяки низці незаперечних переваг:

  • Естетика. Римські штори можуть бути використані як предмет декору вікон, так і в ансамблі з класичними шторами. Причому кожен з варіантів внесе свою нотку витонченості в естетику і неповторність інтер’єру.
  • Практичність. Полотно фіксується на карнизі за допомогою липучої стрічки, завдяки чому легко знімається для прання. Навіть світлі штори довго збережуть свій первозданний вигляд за рахунок того, що до них не потрібно торкатися. Управління відбувається з допомогою спеціального механізму.
  • Економічність. Щоб виготовити римські штори, потрібно відріз тканини, з розрахунку на конкретне приміщення.
  • Різноманітність. Тільки Ваша фантазія обмежить вибір, тому що всі існуючі види тканин будь-яких кольорів підходять для виготовлення римських штор.

 

Викликати дизайнера або отримати консультацію можна за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram