Способи кріплення штор до карнизу

Види кріплення штор

Тесьма

Штори – це не просто багатофункціональний аксесуар в інтер’єрі. З їх допомогою ми ушляхетнюємо простір, роблячи його більш естетичним і завершеним. Досягти ідеального драпірування за відносно малих фінансових витрат можна, якщо використовувати як кріплення штори – тасьму (або шторну стрічку), яка пришивається з внутрішньої сторони полотна. За допомогою тасьми тканина легко драпірується на потрібну глибину хвилі, яку легко відрегулювати будь-якої миті.

Безпосередньо гачки-петлі ховаються за тканиною фіранки, завдяки чому штора легко рухається карнизом.

Шторна стрічка оснащена одним або двома рядами петель, тому підходить для кріплення штор, виконаних їх важких видів тканини. Штори на тасьмі – це оптимальне поєднання естетичності, функціональності та вартості.

shtory na lente

Кільця

Даний спосіб кріплення штор – поза конкуренцією з практичності та естетичності. Кріплення у вигляді кілець здатні утримати дуже важкі види тканини на гардинах різноманітної конструкції.

Самі кільця виготовляють з металу, пластику або дерева, тому не важко підібрати виріб, що підходить для конкретного інтер’єру. Кільця підходять для трубчастих карнизів із круглим перетином, які можна зустріти практично у кожному третьому приміщенні.

shtory koltsashtory koltsa

Люверси

Люверси теж кільця, тільки вставлені безпосередньо в тканину. Це досконалий, ексклюзивний пристрій для кріплення штор на карнизі. Кільця люверсів виготовляють із пластику та металу. Їм немає знесення. А штори на люверсах неможливо обірвати. Це кріплення підходить для важких видів тканин і зовсім не призначене для тюлі та органзи.

Багато дизайнерів вважають за краще використовувати в своїх інтер’єрах штори на люверсах за якість та високий стиль, можливість вибору індивідуального кольору та фактури. Будь-який простір, в якому присутні штори на люверсах, значно змінюється, стає розкішним та ефектним.

Переваги та переваги люверсів:

  • додають інтер’єру розкоші
  • штори на даному виді кріплення зручно знімати та навішувати на гардини.
  • забезпечують ідеальне драпірування
  • поєднуються з будь-якими видами карнизів, портьєрів та фіранок, крім тонких тканин

шторы на люверсах

Куліска

Елементарний спосіб, що дозволяє легко закріпити штори на карнизі – куліска. Це ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу лаконічності та простоті в оформленні інтер’єрів. Кулиска є простроченим зверху полотна фіранки кишеньки, крізь який простягається палиця карниза. Відмінний варіант для прикраси вікон у дачному будиночку, у ванній, на мансарді тощо.

Безперечною перевагою цього кріплення є відсутність шуму при зрушенні штори, на відміну від кілець, гачків і люверсів, які видають не завжди милозвучний шум металу, що труться. Ще одним плюсом на користь куліски можна відзначити досить низьку вартість цього виду кріплень.

За допомогою штор на куліску можна не тільки декорувати вікна, але й зонувати простір, використовувати текстиль як ширму в приміщенні.

shtory na kuliske 3

Тканинні петлі

Дуже сучасно, індивідуально та ексклюзивно виглядають штори з тканинними петлями, закріпленими за карниз. Петлі можуть бути частиною цільного полотна фіранки або бути пришити додатково, але обов’язково з того ж матеріалу, що і сама штора.

Самі петлі можна виконати у вигляді бантів, складних вузлів, довгих петель, зав’язок і так далі, наскільки багата Ваша фантазія.

Тканинні петлі можуть бути глухими – пришитими до фіранки за обидва кінці, або із застібкою у вигляді гудзика, кнопочки або липучки.

Який би вид кріплень для штор Ви не вибрали, важливо, щоб вони не вибивались із загальної концепції приміщення, а сприяли його перетворенню.

shtory zavyazki

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram