Сучасні тенденції декорування вікон

Загальні правила

Декілька років поспіль лідируючі позиції утримує мінімалістичний дизайн. Головна концепція в ньому – простота та практичність приміщень. У той же час квартира не повинна бути нудною та неживою, саме текстиль надає затишку та тепло.

Сучасні тенденції пропонують використовувати максимально простий декор в оформленні вікон. Жодних рюшок, бахроми та оборочок, одношарові прямі тканини, без будь-яких додаткових елементів прикраси. При цьому колір не обов’язково має бути однотонним. Геометричні візерунки, квіткові та рослинні орнаменти активно використовуються спеціалістами.

Дизайнери закликають поєднувати різні типи штор під час створення модного інтер’єру. Рулонні і класичні прямі штори в підлогу відмінно доповнюють один одного і можуть використовуватися як однобарвні, так і контрастні і навіть з різних матеріалів.

Довжину штор слід вибирати таку, щоб вони лежали на підлозі, повністю приховуючи нижній плінтус. У такий спосіб вони зорово збільшують висоту кімнати. При цьому кріплення може бути будь-яким, карнизи залишаються актуальними поряд із стельовими нішами.

Колірні рішення

Колір дозволяє створити загальний настрій у приміщенні. Декорування вікон відіграє у цьому величезну роль, оскільки за простому мінімалістичному дизайні яскравими акцентами, зазвичай, бувають саме штори. Змінивши декор штор, можна поновити кімнату, надати їй нових фарб без глобального ремонту. Сучасні тенденції не відрізняються новизною.

Бежевий, кремовий та їх відтінки. Світлі теплі тони надають кімнаті спокою та розслабленості. Вони є універсальними та підійдуть до будь-якого інтер’єру;
Сірий. Відтінки сірого від світлого, майже білого до темного дозволяють створити лаконічний і в той же час неймовірно стильний образ.
Теплі відтінки – шоколадний, коричневий надають кімнаті затишку та зігрівають її.
Яскраві однотонні штори створюють акцент у приміщенні, додаючи фарб та колориту.
Принти

Для створення акценту використовуються не лише яскраві кольори, а й різноманітні принти. Маючи однотонні стіни, рекомендується використовувати штори з контрастним кольоровим візерунком. Найактуальнішим на сьогоднішній день вважається геометричний принт. Яскраві трикутники, смуги, лінії створюють акцент на драпіруванні вікон, привертаючи до них увагу. Квіткові та рослинні принти, також не виходять із моди. Перевагу варто віддавати великим візерункам.

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram