Карниз для штор купити

Як вибрати карниз для штор

Моменти, яких варто дотримуватись під час вибору:

  • Зважайте на тип ваших штор, якщо вони легкі, то з ними чудово впоратися декоративний карниз, якщо ж важкий, то тоді знадобиться надійніший.
  • Карниз, який необхідно кріпити до стіни, обов’язково повинен мати довгі кронштейни, це сприятиме відсутності лежання тканини на підвіконні.
  • Карниз, який планується кріпити над вікном, повинен мати більше прорізу вікна приблизно 20-30 см з кожної зі сторін.

Карниз для штор, як ви встигли відзначити, є деяким фундаментом, тому до його вибору потрібно поставитися серйозно і уважно. При виборі не забувайте, що кожна модель штор потребує різних карнизів, різних за своїми технічними характеристиками. Адже є як функціональні, так і декоративні.

Варіанти карнизів, які можна придбати:

Штори з люверсами завжди йдуть у тандемі із круглим карнизом. Якщо бути точніше, це кругла штанга, кронштейни і наконечники. У цьому випадку кільця не знадобляться. Є тонкий момент – діаметр труби, який не повинен перевищувати діаметра люверсів усередині.
Існують штори з ламбрекеном. З ними впорається 3 рядні профільні карнизи. Як це відбувається? На один ряд буде повішена тюль, на інший полотна і на останній сам ламбрекен. Подібні профільні карнизи зручні тим, що їх можна гнути та підганяти під потрібну форму.
Не втрачають своєї популярності пластикові шини. За своїми технічними характеристиками вони бувають 2 і 3 рядні. Також, включають багетну планку, яка може бути, як дерев’яною, так і пластиковою. Головною перевагою такого виду карнизів є можливість підходити під будь-який вид та тип штор.
З недавніх пір стали користуватися італійським карнизом, зробленим із міцного пластикового профілю. Важливо враховувати, що використовують його не тільки для декорування вікон, а й для зонування приміщення.
Сучасне життя дає можливість максимально оригінально облаштовувати своє житло. Електрокеровані карнизи – ось що дозволить зашторити вікно лише одним рухом кнопки пульта. Звичайно, таке задоволення не назвеш дешевим, але воно того варте. І переваг у такого виду карнизів більш ніж достатньо.

Як ви вже зрозуміли, карнизи теж потрібно вміти вибирати грамотно, саме тому ми пропонуємо прислухатися до наших порад, і ваш будинок обов’язково виглядатиме найкращим чином.

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram