Карнизи для штор

Про карнизи можна розповідати дуже довго, але, чи потрібно Вам вникати у всі технічні подробиці цих механізмів?

Головне розуміти, що відштовхуватися треба від можливостей Вашого «надоконного» простору, від дизайну та функціональності штор. Ми гарантуємо, що у Вас буде вибір з безлічі варіантів, запропонованих дизайнером з каталогу, або зі зразків самих карнизів.

Карнизи ковані, дерев’яні, стельові

Декоративні карнизи бувають декількох видів:

Ковані карнизи: поширений вид трубчастих карнизів із сталі діаметром труби від 16 до 30 мм., з покриттям під матове срібло, хром, золото та античне золото (є ще чорні варіанти, з міддю та золотою патиною). Пропонується маса довжин таких труб, які можна з’єднувати, таким чином набираючи необхідну довжину карниза.
Ми зможемо запропонувати Вам великий вибір закінчень на труби, а також аксесуари у вигляді гачків, захватів і т.д.

(!) Важливо знати: невисока вартість кованого карниза говорить про тонку сталь на стінках труби – це загрожує прогином труби та провисанням штори.

 

Дерев’яні карнизи: існує бюджетний варіант для заміських будиночків, дач або квартир у стилі «кантрі». Зазвичай, конструктивно, такі карнизи кріпляться до стіни за допомогою 2-х або 3-х шурупів, чого буває мало для важкої штори. Радимо прикручувати такі карнизи до стіни потужнішими шурупами та дюбелями.

(!) Важливо знати: Серед таких карнизів часто зустрічаються металеві труби, на які нанесена плівка «під дерево». Зустрічаються карнизи із пластиковими кронштейнами у колір дерева. У жодному разі – не ризикуйте навантажувати такі карнизи важкими шторами!

Так само, існують карнизи з дорогих та міцних порід дерева, у комбінації з металами та різноманітністю декоративних закінчень.

 

Стельові карнизи: стельові карнизи – це карнизи, які кріпляться безпосередньо до стелі.

Ці карнизи можуть бути з пластику, з можливістю додавання з лицьового боку карнизу декоративного, пластикового багету під колір дерева. Товщина такого карниза (без урахування декоративного багету) – 1,7 см.

(!) Важливо знати: стельові пластикові карнизи не дорогі, але, згодом, переміщення штори цим карнизом може перетворитися на муку… Такі карнизи не можна стикувати, в такому разі бігунки штори застрягатимуть саме в цьому місці!

Так само, стельові карнизи можуть бути з алюмінію, пофарбованого в білий колір. Цей варіант трохи дорожчий за пластикові карнизи, але це компенсується його надійністю, легкістю переміщення штори по напрямних, довговічністю і головне – можливістю використовувати його для будь-яких архітектурних рішень.

Цей карниз може бути встановлений в арках та еркерах (карниз можна гнути!), у місцях, де відстань між стелею та металопластиковими вікнами близько 1 см.(!) т.к. товщина алюмінієвого карниза від 0,5 см до 1 см.

Гнутість цього профілю можна проводити за місцем збирання, з урахуванням особливостей архітектури. Може комплектуватися кордовим керуванням для штор легкої та середньої ваги.

 

 

Карниз для римських штор

Карниз для римських штор, карниз для французьких штор, карниз для австрійських штор:
всі види цих елегантних штор приводяться в рух одними й тими самими механізмами, які поділяються на три категорії:

мотузяний карниз (привід здійснюється за допомогою мотузок)

карниз закритого типу (ланцюжковий привід у металевій касеті)

 

Карниз для японських штор

Карниз для японських штор: Профіль призначений для японських штор має 2 або більше доріжок, що дозволяє зрушувати панелі штор в один бік або від центру до країв. Управління японською шторою здійснюється вручну або, за бажанням, за допомогою корду. Тканина кріпиться до спеціальних напрямних на карнизі за допомогою липучки, що робить легким та зручним демонтаж тканини за необхідності її чищення.

Увага! Будь-які карнизи найкраще купувати порадившись із дизайнером по шторах. Дуже важливо при цьому врахувати всі нюанси дизайну, технологію монтажу та ваги конструкції.

Намагайтеся утриматися від пропозиції Ваших будівельників купити та прикрутити Вам карнизи! У 80% випадках ми їх міняємо та переважуємо.

Звертайтесь до нас за консультацією з будь-яких питань за телефонами:

(097) 88-99-600

(095) 88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram