Італійські штори

В даний час італійські штори – це один з найпопулярніших та затребуваних видів штор. Крім того, італійські штори – це універсальний вид штор, який використовується практично повсюдно. Італійські штори особливо цінуються аматорами стильних класичних інтер’єрів. Одним словом, італійські штори – це краса, стиль, сучасність і водночас стримана класична розкіш та шляхетність.

Italyanskie shtoryi

На сьогоднішній день італійські штори використовуються для декоративного драпірування та оздоблення віконних отворів заміських будинків, міських квартир, котеджів, ресторанів, кафе та багатьох інших громадських місць. Чудові італійські штори гармонійно впишуться практично в будь-який стиль інтер’єру: від традиційного класичного до сучасного хай-тек та мінімалізму.

итальянские шторы в спальне

Конструктивно італійські штори є полотном тканини, поверхня якої відрізняється особливою рівністю. Тканина, що використовується при виготовленні італійських штор, проходить спеціальну обробку, а саме: спеціальної обробки піддаються краї тканини. Завдяки спеціальній обробці краї італійської штори збираються в акуратні горизонтальні складки, які накладаються рівномірно один на одного. Збирання акуратних складок виконується за допомогою спеціального підйомного механізму.

italian curtains

Слід також зазначити, що зібрані складки, їх вигини та лінії відрізняються високою чіткістю. Відбувається це завдяки тому, що для утворення складок використовуються спеціальні рейки. Коли італійська штора знаходиться у складеному вигляді, складки утворюються в її верхній частині, а в розправленому вигляді ця штора є плоским екраном. Плоский екран італійської штори в розправленому вигляді служить чудовим захистом приміщення від надходження сонячного світла.

Чекаємо на Вас у своїй майстерні!

Задайте будь-яке питання з пошиття італійськіх штор  по телефону:

(097)88-99-600

(095)88-99-800

Позвонить Написать в Вайбер Написать в Whapsapp Написать в Telegram